Evde Fizik Tedavi Ücreti

Evde fizik tedavi ücreti verilecek hizmete, bölgeye ve fizyoterapiste göre farklılık gösterebilir. 2022 yılı itibariyle evde fizik tedavi ücreti için lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

Özellikle İzmir gibi büyükşehirlerdeki ulaşım problemi düşünüldüğünde evde fizik tedavi zamandan da tarasarruf etmenizi sağlar.

Özel fizik tedavi ücretleri hakkında fizyoterapistin kendisiyle görüşmeniz daha kesin sonuç verecektir. Bulunduğunuz bölge, size hizmet verecek fizyoterapiste uzaksa ya da hastanın durumu ağır ise; fizyoterapist ücretleri daha fazla olabilir.

Evde fizyoterapist ücretleri kliniklere göre bir miktar daha fazla olabilir fakat genel olarak ciddi bir fark bulunmamaktadır. Aradaki küçük fark ise; fizyoterapistin ulaşım için harcadığı zaman ve masraftan kaynaklanmaktadır.

Ek olarak; kurşun ağırlık, theraband, grasston seti, kupa seti, egzersiz yastıkları ve kinesioband gibi fizik tedavi ekipmanları rahatlıkla taşınabilir durumdadır. Fizyoterapist bu ekipmanlar ile klinik ortamını evinize taşıyabilir.

blog